Dzisiaj jest 21.05.2024

STRONA GŁÓWNA

PORADY KREDYTOWE
Zdolność kredytowa
Oprocentowanie
Doradcy kredytowi
PLN, CHF czy EUR?
Na co zwracać uwagę
Wniosek o kredyt
Hipoteka
Przewalutowanie
WIBOR i LIBOR
Inflacja a koszt kredytu
Pożyczka a kredyt
Kredyt refinansowy
Kredyt konsolidacyjny
Pożyczka hipoteczna
Kredyt hipoteczny dla firm

KUPNO MIESZKANIA
Podstawowe założenia
Poszukiwanie ofert
Korzystać z agencji?
Ceny mieszkań
Spółdzielcze/hipoteczne
Umowa

BUDOWA DOMU
Dom czy mieszkanie?
Kupno działki
Kredyt na budowę domu
Proces budowlany

KALKULATOR KREDYTU

INNE KREDYTY
Pożyczka w weekend
Pożyczka na raty

 

Szybki wniosek o kredyt mieszkaniowy
Czerwiec 2021


Skorzystaj z bezpłatnej pomocy doradcy finansowego,
z którym porównasz oferty i wybierzesz najlepszy kredyt hipoteczny:


Umów spotkanie
lub rozmowę wideoUmów spotkanie
lub rozmowę wideo


Możesz także przez internet poprosić o ofertę kredytu hipotecznego
w jednym z największych polskich banków:RRSO 2,54% sprawdźRRSO 2,31% sprawdźRRSO 2,78% sprawdźRRSO 3,17% sprawdź
Jak porównać kredyty

W naszym serwisie masz szansę porównania ofert kredytów mieszkaniowych w najlepszych bankach poprzez poznanie ogólnego opisu ich ofert. Tym niemniej banki raczej nie upubliczniają danyh, które umożliwiałyby łatwe i jednoznaczne porównanie kredytów hipotecznych np. według kosztów (raty i prowizje). Nawet jeśli niektóre banki informują o przykładowych wysokościach raty lub o dokłądnym oprocentowaniu, to informacje te nie dają pełnego obrazu sytuacji, bo sama rata zwykle nie jest jedynym kosztem kredyt (dochodzą tu różne prowizje i ubezpieczenia). Poza tym w przypadku kredytów hipotecznych oferta banku jest zwykle w wysokim stopniu indywidualizowana w każdym konkretnym przypadku - dla różnych klientów i różnych nieruchomości oferta tego samego banku może się znacząco różnić.


Dlatego jeżeli chcesz bezpłatnie porównać oferty kredytów w wielu bankach dostosowane do Twojej indywidualnej sytuacji oraz zbadać swoją zdolność kredytową, zamiast szukać niepewnych metod porównań w internecie możesz skorzystać z darmowej pomocy doradcy kredytowego, który zbada Twoją indywidualną sytuację i wskaże najlepsze oferty banków oraz pomoże w przejściu przez cały proces uzyskiwania kredytu.


Złóż wniosek o kontakt z doradcą firmy EXPANDERZłóż wniosek o kontakt z doradcą DOMU KREDYTOWEGO NOTUSZłóż wniosek o kontakt z doradcą Open Finance


Wizyta u doradcy finansowego nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem ani kosztem, a może przybliżyć ci meandry skomplikowanego produktu, jakim jest kredyt mieszkaniowy. Tak jak np. w przypadku szybkich pożyczek konsumenckich na małe kwoty dość łatwo jest stworzyć jasny i przejrzysty ranking i porównanie kredytów gotówkowych, gdyż w ich przypadku zwykle wszystkie koszty pożyczki wliczane są w miesięczną ratę, a oferty banków i firm pożyczkowych są zwykle standardowe i podobne dla wszystkich klientów, tak w przypadku kredytów hipotecznych praktycznie niemożliwe jest stworzenie takiego rankingu, który miałby charakter uniwersalny i obejmował wszystkie nieruchomości oraz wszystkich klientów niezależnie od ich sytuacji finansowej i dochodowej. Dlatego szczególnie polecamy skorzystanie z oferty niezależnych doradców finansowych, którzy mogą przedstawić ci kompleksową i zindywidualizowaną ofertę.
| PORADY MIESZKANIOWE | PORADY KREDYTOWE |

 
 
(C) Copyright 2007-2023, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Archiwum | Kontakt: info(at)kredytmieszkaniowy.org
| Zaprzyjaznione strony: Konta bankowe Darmowe ogłoszenia Prestamos rapidos en Espana |
Ta strona może stosować pliki cookies dla celów statystycznych i reklamowych. Korzystanie z tej witryny bez zmiany ustawień przegladarki w zakresie plików cookies oznacza akceptację faktu zapisywania ich w pamięci komputera użytkownika strony.