Dzisiaj jest 23.09.2018

STRONA GŁÓWNA

OFERTY KREDYTÓW
Aktualne oferty 09.2018
Alior Bank
CitiBank
BOŚ
Bank Millennium
PKO BP
Bank PEKAO SA
Raiffeisen Bank
EXPANDER
OPEN FINANCE
Porównanie kredytów

PORADY KREDYTOWE
Zdolność kredytowa
Oprocentowanie
Doradcy kredytowi
PLN, CHF czy EUR?
Na co zwracać uwagę
Wniosek o kredyt
Hipoteka
Przewalutowanie
WIBOR i LIBOR
Inflacja a koszt kredytu
Pożyczka a kredyt
Kredyt refinansowy
Kredyt konsolidacyjny
Pożyczka hipoteczna
Kredyt hipoteczny dla firm

KUPNO MIESZKANIA
Podstawowe założenia
Poszukiwanie ofert
Korzystać z agencji?
Ceny mieszkań
Spółdzielcze/hipoteczne
Umowa

BUDOWA DOMU
Dom czy mieszkanie?
Kupno działki
Kredyt na budowę domu
Proces budowlany

KALKULATOR KREDYTU

INNE KREDYTY
Kredyt na dowód
Pożyczka w weekend
Pożyczka na raty

 

Szybki wniosek o kredyt mieszkaniowy
Wrzesień 2018


Expander - kredyt mieszkaniowy
Darmowa pomoc kredytowa:
porównanie ofert ponad 20 banków
Oddziały w 52 miastach
(lista oddziałów Expandera)

Szczegóły / złóż wniosek


Open Finance - doradztwo kredytowe - kredyt hipoteczny
Doradca bezpłatnie pomoże Ci
wybrać kredyt z ofert 21 banków
Oddziały w 91 miastach
(lista oddziałów Open Finance)

Szczegóły / złóż wniosek

Jak porównać kredyty

W naszym serwisie masz szansę porównania ofert kredytów mieszkaniowych w najlepszych bankach poprzez poznanie ogólnego opisu ich ofert. Tym niemniej banki raczej nie upubliczniają danyh, które umożliwiałyby łatwe i jednoznaczne porównanie kredytów hipotecznych np. według kosztów (raty i prowizje). Nawet jeśli niektóre banki informują o przykładowych wysokościach raty lub o dokłądnym oprocentowaniu, to informacje te nie dają pełnego obrazu sytuacji, bo sama rata zwykle nie jest jedynym kosztem kredyt (dochodzą tu różne prowizje i ubezpieczenia). Poza tym w przypadku kredytów hipotecznych oferta banku jest zwykle w wysokim stopniu indywidualizowana w każdym konkretnym przypadku - dla różnych klientów i różnych nieruchomości oferta tego samego banku może się znacząco różnić.


Dlatego jeżeli chcesz bezpłatnie porównać oferty kredytów w wielu bankach dostosowane do Twojej indywidualnej sytuacji oraz zbadać swoją zdolność kredytową, zamiast szukać niepewnych metod porównań w internecie możesz skorzystać z darmowej pomocy doradcy kredytowego, który zbada Twoją indywidualną sytuację i wskaże najlepsze oferty banków oraz pomoże w przejściu przez cały proces uzyskiwania kredytu.


Złóż wniosek o kontakt z doradcą firmy EXPANDERZłóż wniosek o kontakt z doradcą DOMU KREDYTOWEGO NOTUSZłóż wniosek o kontakt z doradcą Open Finance


Wizyta u doradcy finansowego nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem ani kosztem, a może przybliżyć ci meandry skomplikowanego produktu, jakim jest kredyt mieszkaniowy. Tak jak np. w przypadku szybkich pożyczek konsumenckich na małe kwoty dość łatwo jest stworzyć jasny i przejrzysty ranking i porównanie kredytów gotówkowych, gdyż w ich przypadku zwykle wszystkie koszty pożyczki wliczane są w miesięczną ratę, a oferty banków i firm pożyczkowych są zwykle standardowe i podobne dla wszystkich klientów, tak w przypadku kredytów hipotecznych praktycznie niemożliwe jest stworzenie takiego rankingu, który miałby charakter uniwersalny i obejmował wszystkie nieruchomości oraz wszystkich klientów niezależnie od ich sytuacji finansowej i dochodowej. Dlatego szczególnie polecamy skorzystanie z oferty niezależnych doradców finansowych, którzy mogą przedstawić ci kompleksową i zindywidualizowaną ofertę.
| PORADY MIESZKANIOWE | PORADY KREDYTOWE |

 
 
(C) Copyright 2007-2017, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Archiwum | Kontakt: info(at)kredytmieszkaniowy.org
| Zaprzyjaznione strony: Konta bankowe Darmowe ogłoszenia Prestamos rapidos en Espana |
Ta strona może stosować pliki cookies dla celów statystycznych i reklamowych. Korzystanie z tej witryny bez zmiany ustawień przegladarki w zakresie plików cookies oznacza akceptację faktu zapisywania ich w pamięci komputera użytkownika strony.