Dzisiaj jest 23.09.2018

STRONA GŁÓWNA

OFERTY KREDYTÓW
Aktualne oferty 09.2018
Alior Bank
CitiBank
BOŚ
Bank Millennium
PKO BP
Bank PEKAO SA
Raiffeisen Bank
EXPANDER
OPEN FINANCE
Porównanie kredytów

PORADY KREDYTOWE
Zdolność kredytowa
Oprocentowanie
Doradcy kredytowi
PLN, CHF czy EUR?
Na co zwracać uwagę
Wniosek o kredyt
Hipoteka
Przewalutowanie
WIBOR i LIBOR
Inflacja a koszt kredytu
Pożyczka a kredyt
Kredyt refinansowy
Kredyt konsolidacyjny
Pożyczka hipoteczna
Kredyt hipoteczny dla firm

KUPNO MIESZKANIA
Podstawowe założenia
Poszukiwanie ofert
Korzystać z agencji?
Ceny mieszkań
Spółdzielcze/hipoteczne
Umowa

BUDOWA DOMU
Dom czy mieszkanie?
Kupno działki
Kredyt na budowę domu
Proces budowlany

KALKULATOR KREDYTU

INNE KREDYTY
Pożyczka w weekend
Kredyt na raty
Kredyt na PESEL

 

EXPANDER - darmowy doradca kredytowy

EXPANDER to lider polskiego rynku doradztwa kredytowego, posiadający obecnie największą sieć oddziałów w Polsce. Firma oferuje całkowicie bezpłatną pomoc i doradztwo w wyborze najlepszego kredytu hipotecznego, jak również w całej procedurze uzyskania kredytu (załatwianie formalności, itp.).

Expander współpracuje obecnie z 23 bankami, co pozwala jednoznacznie stwierdzić, że doradca Expandera może z powodzeniem przeprowadzić Cię przez oferty prawie całego polskiego rynku kredytów hipotecznych. Jest to bardzo istotne, gdyż samodzielne poszukiwanie i porównywanie ofert jest bardzo czasochłonne, a ponadto wiele banków w ogóle nie promuje się poza swoimi oddziałami (np. w internecie) lub przedstawia jedynie ograniczone informacje na temat swojej oferty, przez co bez osobistej wizyty w każdym banku w praktyce niemożliwe jest porównanie ofert kredytowych. Właśnie dlatego znacznie korzystniejsza jest wizyta u doradcy kredytowego (takiego jak Expander, czyli współpracującego z dużą siecią banków), gdzie bez żadnych kosztów i opłat zaoszczędzimy wiele czasu i wysiłku.

Największa sieć oddziałów w Polsce powoduje, że Expander ma swoje placówki również tam, gdzie nie docierają inne firmy doradcze.

Kolejnym atutem oferty jest jej kompleksowość. Doradca poprowadzi Cię przez cały proces starania się o kredyt. Po pierwsze, określi Twoje możliwości kredytowe, po drugie - wskaże i porówna adekwatne do Twoich potrzeb oferty banków, po trzecie - pomoże złożyć formalny wniosek o kredyt, wreszcie - będzie monitorował proces rozpatrywania wniosku (lub wniosków, bo zwykle dla bezpieczeństwa składa się wnioski do 2-4 banków), aż do podpisania umowy kredytowej.

Pomoc doradcy jest bezpłatna, gdyż doradcy kredytowi otrzymują wynagrodzenie od banków, z którymi współpracują. Dlatego też, klient nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów.

Ofertę doradców kredytowych EXPANDER szczególnie polecamy osobom zainteresowanym:
- kredytem z niskim wkładem własnym
- lub kredytem w ramach programu MIESZKANIE DLA MŁODYCH

Aby skorzystać z bezpłatnych usług doradcy kredytowego, wypełnij krótki formularz kontaktu.


Złóż wniosek o kontakt z doradcą

 
 
(C) Copyright 2007-2017, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Archiwum | Kontakt: info(at)kredytmieszkaniowy.org
| Zaprzyjaznione strony: Konta bankowe Darmowe ogłoszenia Prestamos rapidos en Espana |
Ta strona może stosować pliki cookies dla celów statystycznych i reklamowych. Korzystanie z tej witryny bez zmiany ustawień przegladarki w zakresie plików cookies oznacza akceptację faktu zapisywania ich w pamięci komputera użytkownika strony.