Dzisiaj jest 24.04.2019

STRONA GŁÓWNA

PORADY KREDYTOWE
Zdolność kredytowa
Oprocentowanie
Doradcy kredytowi
PLN, CHF czy EUR?
Na co zwracać uwagę
Wniosek o kredyt
Hipoteka
Przewalutowanie
WIBOR i LIBOR
Inflacja a koszt kredytu
Pożyczka a kredyt
Kredyt refinansowy
Kredyt konsolidacyjny
Pożyczka hipoteczna
Kredyt hipoteczny dla firm

KUPNO MIESZKANIA
Podstawowe założenia
Poszukiwanie ofert
Korzystać z agencji?
Ceny mieszkań
Spółdzielcze/hipoteczne
Umowa

BUDOWA DOMU
Dom czy mieszkanie?
Kupno działki
Kredyt na budowę domu
Proces budowlany

KALKULATOR KREDYTU

INNE KREDYTY
Pożyczka w weekend
Kredyt na PESEL

 

EXPANDER - darmowy doradca kredytowy

EXPANDER to lider polskiego rynku doradztwa kredytowego, posiadający obecnie największą sieć oddziałów w Polsce. Firma oferuje całkowicie bezpłatną pomoc i doradztwo w wyborze najlepszego kredytu hipotecznego, jak również w całej procedurze uzyskania kredytu (załatwianie formalności, itp.).

Expander współpracuje obecnie z 23 bankami, co pozwala jednoznacznie stwierdzić, że doradca Expandera może z powodzeniem przeprowadzić Cię przez oferty prawie całego polskiego rynku kredytów hipotecznych. Jest to bardzo istotne, gdyż samodzielne poszukiwanie i porównywanie ofert jest bardzo czasochłonne, a ponadto wiele banków w ogóle nie promuje się poza swoimi oddziałami (np. w internecie) lub przedstawia jedynie ograniczone informacje na temat swojej oferty, przez co bez osobistej wizyty w każdym banku w praktyce niemożliwe jest porównanie ofert kredytowych. Właśnie dlatego znacznie korzystniejsza jest wizyta u doradcy kredytowego (takiego jak Expander, czyli współpracującego z dużą siecią banków), gdzie bez żadnych kosztów i opłat zaoszczędzimy wiele czasu i wysiłku.

Największa sieć oddziałów w Polsce powoduje, że Expander ma swoje placówki również tam, gdzie nie docierają inne firmy doradcze.

Kolejnym atutem oferty jest jej kompleksowość. Doradca poprowadzi Cię przez cały proces starania się o kredyt. Po pierwsze, określi Twoje możliwości kredytowe, po drugie - wskaże i porówna adekwatne do Twoich potrzeb oferty banków, po trzecie - pomoże złożyć formalny wniosek o kredyt, wreszcie - będzie monitorował proces rozpatrywania wniosku (lub wniosków, bo zwykle dla bezpieczeństwa składa się wnioski do 2-4 banków), aż do podpisania umowy kredytowej.

Pomoc doradcy jest bezpłatna, gdyż doradcy kredytowi otrzymują wynagrodzenie od banków, z którymi współpracują. Dlatego też, klient nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów.

Ofertę doradców kredytowych EXPANDER szczególnie polecamy osobom zainteresowanym:
- kredytem z niskim wkładem własnym
- lub kredytem w ramach programu MIESZKANIE DLA MŁODYCH

Aby skorzystać z bezpłatnych usług doradcy kredytowego, wypełnij krótki formularz kontaktu.


Złóż wniosek o kontakt z doradcą

 
 
(C) Copyright 2007-2017, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Archiwum | Kontakt: info(at)kredytmieszkaniowy.org
| Zaprzyjaznione strony: Konta bankowe Darmowe ogłoszenia Prestamos rapidos en Espana |
Ta strona może stosować pliki cookies dla celów statystycznych i reklamowych. Korzystanie z tej witryny bez zmiany ustawień przegladarki w zakresie plików cookies oznacza akceptację faktu zapisywania ich w pamięci komputera użytkownika strony.